• LOVE DESIRE PREMIUM GOLD PERFUMY Z FEROMONAMI MĘSKIE NOWE 100ML

LOVE DESIRE PERFUMY Z FEROMONAMI MĘSKIE NOWE 100ML

Brak towaru
250.00 -60% 99.99
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 0
Paczka w Ruchu - odbiór w punkcie 0
Odbiór osobisty lub własna etykieta nadawcza Inpost 0
Paczkomat InPost 8.99
Kurier 13
Kurier (Pobranie) 16
Dostępność Brak towaru
Waga 0.3 kg
Zostaw telefon

SĄ TO PERFUMY Z DWUKROTNIE WIĘKSZYM STĘŻENIEM FEROMONÓW NIŻ PODSTAWOWA WERSJA LOVE DESIRE W KOLORZE NIEBIESKIM

 

LOVE&DESIRE dla mężczyzn to energetyzujący świeży zapach, przepełniony życiem i wolnością. Ludzie, którzy noszą na sobie ten zapach, czują się wyjątkowi i nieskrępowani. Kobiety określają ten zapach jako: intrygujący, pociągający, męski. Składają się na niego nuty zapachowe:

- grejpfrut,

- liść brzozy,

- cyprys,

- szałwia,

- wetiwer,

- paczula

 

LOVE & DESIRE

Woda toaletowa z feromonami Love & Desire dla mężczyzn to środek wabiący seksualnie.

Przeznaczony dla mężczyzn pragnących zwiększyć pewność siebie, poprawić powodzenie u kobiet, wzbudzać poważanie i respekt u mężczyzn.

Zawiera unikalną mieszankę feromonów w nowej wzmocnionej wersji. Posiadają gustowny przyciągający zapach.

Mogą być stosowane przez osoby w każdym wieku.

 

Działanie feromonów zmniejsza stres i likwiduje bariery między otaczającymi Cię osobami Kontakt z przypadkowo spotkanymi ludźmi jest bardziej przyjazny, uda Ci się załatwić więcej spraw, zwłaszcza tych

Męski zapach i feromony sprawią, że osoby w Twoim otoczeniu będą uznawać Cię za lidera, szanowanego przewodnika grupy. Unikniesz wielu konfliktów, ale uważaj też na flirt – może być naprawdę gorąco!

Związki organiczne sprawią, że kobiety w Twoim towarzystwie będą czuły się rozluźnione, wesołe, pewne siebie. Bliskość dodatkowo pobudzi seksualność i ochotę na niegrzeczną zabawę, od której na co dzień

Skuteczność Love & Desire opiera się na latach pracy i doświadczeń nad składem mieszanki feromonów.

Ta rewelacyjna receptura wpływa na podświadomość, umysł i nastrój, tworząc atmosferę sprzyjającą nawiązywaniu bliskich relacji.

Każdy, kto raz wypróbuje ten zapach, od razu poczuje, jak staje się panem sytuacji i obiektem pożądania.

Feromony działają natychmiast po zastosowaniu. Będziesz zaskoczony rezultatami. A zatem daj się zaskoczyć i zmień swoje życie.

 

Oryginalna,niezwykle skuteczna mieszanka 4 feromonów

Większość dostępnych w sprzedaży feromonów bazuje na związkach chemicznych: androstenolu i androstenonie.

Feromony Love&Desire jako jedyne posiadają kolejne dwa ważne składniki: androsteron i androstadienon.

Formuła ta została stworzona specjalnie po to, by zapewnić Ci maksymalne efekty !!!

  • Androstadienon - Pomoże Ci we flircie. Jest produkowany przez mężczyzn w okresie dojrzewania i ma bardzo silne działanie. Jego poziom jest zwykle wyższy u mężczyzn dominujących. Wpływa na wzbudzenie atrakcyjności u kobiet, jak i u mężczyzn, i ma socjalne znaczenie przy nawiązywaniu kontaktów. Kobiety w wieku od 20 do 50 lat są szczególnie wyczulone na jego zapach.
  • Androstenol - Wzbudzi respekt do Twojej osoby. To zapach wytwarzany głównie przez mężczyzn dominujących, który sygnalizuje siłę wśród osobników tej samej płci. Służy mężczyznom do przyciągania uwagi kobiet i wzbudzenia ich zainteresowania. Mężczyźni przebywający w warunkach dużej rywalizacji, np. sportowcy, maklerzy, a nawet więźniowie mają dużo wyższy poziom stężenia tego feromonu. Warto go używać np. w pracy, gdy chce się wzbudzić większy respekt.
  • Androstenon - Zbuduje Twój autorytet. To najbardziej męski ze wszystkich składników. Powoduje uczucie dominacji, ale nie wpływa na efekt agresji, stwarzając aurę bezpieczeństwa. Naturalnie ujawnia się u samców typu alpha.

 

  • Androsteron - Sprawi, że przyciągniesz uwagę kobiet. „Feromon miłości", który wpływa na zmianę nastroju u kobiet. Wiele badań nad tym feromonem wskazuje, że silne oddziałuje na aktywność mózgu u kobiet. Mogą iść z nim w parze takie efekty, jak wzrost uwagi, przychylność, poprawa nastroju. Co ciekawe, zapach ten może też łagodzić u kobiet skutki syndromu napięcia przedmiesiączkowego, poprawiając ich nastawienie oraz wpływając relaksująco.

Wysyłka w opakowaniu o wymiarach: 30x10x10 cm

Maksymalna ilość sztuk w opakowaniu: 2