• PULUZ NAMIOT BEZCIENIOWY FOTOGRAFICZNY 80 CM LED PRODUKT

PULUZ NAMIOT FOTOGRAFICZNY BEZCIENIOWY 80 CM

600.00 -35% 389.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 h
Cena przesyłki 13
Odbiór osobisty lub własna etykieta nadawcza Inpost 0
Kurier 13
Kurier (Pobranie) 16
Dostępność Duża dostępność
Waga 6 kg

Zamówienie telefoniczne: 514950905

Zostaw telefon

 

Namiot bezcieniowy fotograficzny 80cm LED

 

 

þ  WYGODNY, SKŁADANY NAMIOT BEZCIENIOWY 80x80x80cm

þ  PRZYSTOSOWANY DO FOTOGRAFII PRODUKTOWEJ

þ  MOCNE, ROZPROSZONE ŚWIATŁO Z PANELI LED

þ  EKSPOZYCJA Z BOKU I OD GÓRY

 

Namiot bezcieniowy fotograficzny firmy PULUZ to w pełni funkcjonalny zestaw oświetleniowym przeznaczony do wykonywania wysokiej jakości zdjęć bezcieniowych. Namiot jest gotowy do użycia zaraz po jego rozpakowaniu. Do pracy użytkownik potrzebuje jedynie aparatu fotograficznego i małego statywu. Produkt służy do wykonywania zdjęć bezcieniowych niewielkich przedmiotów m.in. w celu umieszczenia ich w kartach produktów w sklepach internetowych, dla potrzeb katalogów, wydawnictw książkowych, prasowych, reklamowych itp. Zestaw adresowany jest do wymagających użytkowników, zapewniając im wygodę pracy i wysoką funkcjonalność.

 

Namiot bezcieniowy fotograficzny to niewielki ciężar połączony z możliwością szybkiego montażu. Wstanie złożonym jest kwadratem o wymiarach 80x80cm i grubości 2,8 cm. Do kompletu dołączony został futerał umożliwiający bezproblemowe przenoszenie namiotu. Funkcję oświetleniową pełnią dwie listwy z diodami LED, które mocuje się w górnej części namiotu, zasilane prostownikiem z regulacją mocy świetlnej. Moc ta dostosowana została do kubatury namiotu.

 

Namiot bezcieniowy fotograficzny posiada wbudowany stelaż, który jest konstrukcją usztywniającą ściany po ich rozłożeniu. Odpowiednią stabilność zapewnia system zapięć na rzepy, dzięki któremu namiot zachowuje szczelność i utrzymuje swój kształt. Od wewnątrz namiot wyłożony został białym materiałem, skutecznie odbijającym i rozpraszającym światło o temperaturze barwowej 5500K.  

 

Namiot bezcieniowy fotograficzny pozwala na fotografowanie w kierunku pionowym i poziomym. Jedna ze ścian jest całkowicie otwierana, co umożliwia wykonywanie ujęć z boku, z tyłu lub przodu, natomiast w górnej ścianie znajduje się okienko dające możliwość robienia zdjęć w pionie. Do zestawu dołączono wkładki służące do zmiany koloru tła fotografowanego przedmiotu.

 

Namiot bezcieniowy fotograficzny zawiera:

·         futerał ochronny na zestaw,

·         namiot bezcieniowy,

·         2x panel 78 LED (60W),

·         3x tło (czarne, białe, pomarańczowe),

·         zasilacz z regulacją jasności paneli LED,

·         instrukcję obsługi.

 

Specyfikacja produktu

 

zasilanie wejściowe:

 AC 110-240 V 1A

zasilanie wyjściowe:

 12V 2A

moc:

 80W

ilość LED:

 2 x 78szt.

temperatura barwowa:

 5500K

materiał:

 tkanina nylonowa

wymiar:

 80 x 80 x 80cm

 

Wysyłka w opakowaniu o wymiarach: 90x20x20 cm

Maksymalna ilość sztuk w opakowaniu: 1