• Dropshipping

Dropshipping

 

Dropshipping jest jednym z modeli współpracy oferowanym przez Naszą hurtownię. Państwo pozyskują zamówienie, następnie przekazują je do Nas, a my wysyłamy je do klienta bez dokumentu zakupu oraz materiałów promujących Nasz sklep. Następnie wystawiamy dla Państwa fakturę VAT, a Wy dostarczacie klientowi wystawiony przez siebie dowód zakupu.

Nie wymagamy posiadania sklepu internetowego, choć takie rozwiązanie jest jak najbardziej wskazane. Ogłoszenia z Naszymi produktami możecie jednak umieszczać także na portalach ogłoszeniowych, czy też grupach na Facebooku. Możliwości jest bardzo wiele.

 

Szczegóły współpracy :

 1. Do rozpoczęcia w modelu dropshippingu wymagamy prowadzenia działalności gospodarczej
 2. W celu rozpoczęcia współpracy należy zarejestrować się w Naszym sklepie jako firma, a następnie zgłosić mailowo chęć rozpoczęcia współpracy w ramach Dropshippingu. Wtedy zostanie przydzielony odpowiedn rabat na dropshipping.
 3. Nie wymagamy podpisywania umowy współpracy.
 4. Dajemy możliwość opłacanie zamówień przez szybkie płatności Przelewy24.pl bez dodatkowej prowizji
 5. Możliwa jest integracja przez XML lub portale integracyjne.
 6. Wysłki realizujemy tylko na podstawie etykiet nadawczych w formacje A6 przesłanych po dokonaniu zamówienia. W tym celu przy zamówieniu jako metodę dostawy należy wybrać własną etykietę nadawczą, a nastepnie przesłać etykietę na adres sklep@marcinsprzedaje.pl. W temacie maila należy wpisać Etykieta "nr zamówienia".
 7. Przyjmujemy etykiety Inpost Kurier, Insport Paczkomaty oraz Paczka w Ruchu.
 8. Brak dodatkowych opłat za koszty pakowania i wysyłki.
 9. Czas wysyłki jest pokazany przy każdym produkcie. 24 h oznacza, że zamówienia złożone do godziny 12.00 wysyłamy tego samego dnia.
 10. Możliwe jest składanie reklamacji na towar, ale stroną jest dla Nas zawsze podmiot na który została wystawiona faktura sprzedaży i to ten podmiot ma obowiązek dostarczyć do Nas reklamowany produkt.
 11. Nie przyjmujemy zwrotów towaru.
 12. Stany magazynowe aktualizujemy raz dziennie. Stany magazynowe poprzez zakupy dokonane w sklepie lub hurtowni aktualizują się automatycznie, jednak prowadzimy sprzedaż poprzez wiele innych kanałów które nie aktualizują się na bieżąco.


Dla Partnerów którzy jeszcze nie posiadają własnego sklepu internetowego polecamy platformę RedCart, która jest kompatybilna z Naszym systemem. 
image-6-.png
    RedCart to kompleksowa platforma oprogramowania do zakładania sklepów internetowych oparta na modelu SaaS. Oznacza to, że sklepy nie wymagają instalacji na własnym serwerze, a funkcjonalności są dodawane i aktualizowane na bieżąco w ramach opłaconego co miesiąc abonamentu.

    Każdego dnia zespół RedCart stworzony z entuzjastów e-commerce i nowych technologii pomaga w uruchamianiu i konfigurowaniu indywidualnej wersji e-biznesu. Do końca 2019 uruchomiliśmy ponad 40 000 sklepów. Przez ponad 10 lat działalności nawet kilka tysięcy przedsiębiorców z różnych sektorów korzysta z oferowanych przez nas rozwiązań. To grono stale się powiększa!

     Sklep internetowy założony na naszej platformie to m.in.:

- 14-dniowy bezpłatny okres próbny z kompletem wszystkich funkcjonalności do przetestowania,
- pomoc techniczna, support oraz onboarding online,
- dostęp do ponad 450 wbudowanych narzędzi,
- bezpłatne integracje z prawie 400 hurtowniami z wielu branż. Nasz system integracji samodzielnie pobiera dane i aktualizuje stany magazynowe oraz ceny,
- opcja sprzedaży produktów w modelu dropshipping,
- konta i usprawnienia dla pracowników,
- integracje z kurierami i płatnościami online,
- możliwość sprzedaży wielokanałowej poza e-sklepem,
- wsparcie dla sprzedaży zagranicznej,
- ozszerzone raporty sprzedaży, Klientów i produktów,
- dostosowanie do zmian w normach prawnych po stronie RC,
- stale rozbudowywane i dodawane funkcjonalności.

     Istotną gałęzią działań dla marki jest dropshipping. To model sprzedaży, w którym  dostawca wysyła produkt do Klienta. Rolą właściciela sklepu jest zbieranie zamówień i przesyłanie ich do hurtowni. Sprzedawca nie musi już magazynować produktów w wynajmowanej przez siebie przestrzeni. Kolejnym plusem jest stosunkowo niski próg wejścia na rynek oraz możliwość wybadania, jaki asortyment sprzedaje się najlepiej. Przedsiębiorca zyskuje swego rodzaju elastyczność.

     Jako RedCart wspieramy model biznesowy, jakim jest dropshipping i pomagamy w ukierunkowaniu naszych Klientów. Współpracujemy z hurtowniami  dropshippingowymi, z którymi można się zintegrować, a ich ilość liczy już blisko 400 pozycji!